FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 8023503
nr 802 3503
CHAIRS
4 pcs, 1920s, inlaid woodwork, wear, damages.
4 st, 20-tal, Intarsia
Condition: slitage, skador
800
SEK 400
Monday January 21 2013
at 20:41:45
21/1 20:18:44